edutorial

portal nowoczesnej edukacji

Łączymy technologię z edukacją i ukazujemy potencjał tej synergii. Przedstawiamy najlepsze możliwości i formy rozwoju osobistego. Pokazujemy, jak dzięki nim skutecznie budować i zarządzać swoją karierą zawodową.

Prezentujemy nowatorskie rozwiązania, dzięki którym edukacja zyskuje nową jakość i efektywność. Publikujemy rady ekspertów, wywiady, recenzje publikacji edukacyjnych, raporty z badań.

Naszą misją jest pobudzanie zainteresowania edukacją u osób w każdym wieku oraz zwiększanie popularności nowych technologii w edukacji.

Wierzymy, że warto inwestować we własny rozwój.

artiglo

Wyjątkowe designy od artystów na produktach wysokiej jakości.

Artiglo to wyjątkowe miejsce, dzięki któremu sztuka staje się częścią codziennego życia. Wierzymy w sztukę i lubimy się nią otaczać, dlatego stworzyliśmy ten niepowtarzalny serwis.

Dzięki Artiglo możesz kupować tysiące przedmiotów codziennego użytku, które wyróżniają się swoją estetyką. Sam wybierasz unikatowy design, który my utrwalimy na koszulkach, bluzach, coverach, gadżetach i wielu innych rzeczach - lista stale rośnie. Z drugiej strony możesz stać się jednym z naszych projektantów i zarabiać na tym, co uwielbiasz.

Naszym celem jest brak ograniczeń w realizacji jakichkolwiek zamówień. Sztuka to wyjście poza schematy i ograniczenia.

Dlatego tworzymy największą bazę produktów i najlepszych projektów graficznych, spośród których wybierasz dowolny produkt, a my produkujemy go tylko dla Ciebie. Poprzez sztukę chcemy podkreślać swój indywidualizm, bez ograniczeń.

shop connector

best shops. one discount.

Miło Cię poznać! Chcesz wiedzieć, co nas wyróżnia? Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem który doskonale zna e-handel. Sami kupujemy w internecie i wiemy, czego oczekują konsumenci od zakupów w sieci. Mimo swojego młodego wieku Shopconnector.pl został już wielokrotnie zauważony i doceniony w prasie.

Pomóż nam się rozwijać. Czekamy na Twoje sugestie i opinie!

Nasza Misja - Twój pierwszy personalny i uniwersalny kod zniżkowy.

Kupuj taniej w polskich sklepach internetowych.

Szukasz wsparcia w postaci doświadzonego zespołu dla swojego projektu? Napisz do nas!