Uber & Team Betsafe

  • Digital Strategy & Consulting

  • Reklama internetowa

  • Strony i portale internetowe

  • Social Media & Content

O projekcie

Na ulice trzech polskich miast wyjechały superszybkie samochody klasy premium, które można było zamówić za pośrednictwem aplikacji Uber. Jej użytkownicy próbowali zarezerwować ekskluzywny przejazd ponad 60 tysięcy razy. Przedstawimy kulisy kampanii, za której koncepcję, kreację i realizację odpowiada interaktywna agencja KERRIS.

uber1 uber2

REKLAMA

By za pomocą reklamy online dotrzeć z informacją o akcji #UberDRIVEPL do szerszego grona odbiorców, przygotowaliśmy dwa landing page’e. Obie strony wygenerowały łącznie 19 278 wyświetleń przy 13 430 unikalnych użytkownikach.

Ten wyniki jest efektem m.in. banerowej kampanii AdWords zrealizowanej poprzez trzy rodzaje targetowania: słowa kluczowe, zainteresowania, remarkreting. Również filmy w serwisie YouTube zostały objęte promocją In-Display i In-Stream.

Shape 24

13 430

unikalnych użytkowników

Shape 26

468 000

rozesłanych mailingów do aktywnych użytkowników

Shape 25

893 278

odsłon bannerów

uber_bannery

wideo

Stworzyliśmy reklamy wideo które wrzuciliśmy do sieci i na serwisy społecznościowe. Podsycaliśmy ciekawość poprzez krótki trailer, aby w dniu akcji odkryć wszystkie karty i pokazać, co kryje się pod hasłem #UberDRIVEPL.

Shape 25

2 911 281

wyświetleń wszystkich filmów

Shape 27

165 859

wyświetleń na profilu uber

Zobacz kr㴫i teaser jaki nagrali뭹

social media

Na Facebooku, Twitterze i Instagramie zawrzało. Tysiące zadowolonych uczestników i wiele więcej udostępnień wideo, wpisów oraz zdjęć.
Wszystko otagowene hasłem #UberDRIVEPL.

odzew w mediach

Dużo szumu powstało również w mediach internetowych. Szybkie samochody wzbudzały zainteresowanie wielu, dlatego napisali o naszej akcji prawie wszyscy.

Podsumowanie

Shape 28

+60 000

tyle użytkowników aplikacji Uber próbowało zamówić przejazd supersamochodem

Shape 30

+40 000

w sieci pojawiło się ponad 40 tys. interakcji

Shape 32

100

w ciągu dnia, łącznie odbyło się około 100 przejazdów