🎉🎉🎉 Wyróżnienie Agencja Digital Roku wg MMP!🎉🎉🎉

Strona główna | 300.codes na WordCamp Gliwice 12-14 maja!

300.codes na WordCamp Gliwice 12-14 maja!

| Zespół Kerris

Na konferencji WordCamp Gliwice wystąpi dwóch prelegentów z ramienia naszego software house 300.codes: Michał Strześniewski, Head of Product Development oraz Adam Kanigowski, Front-end Developer.

Tytuł prezentacji Michała to Czy era WordPressa przemija? Analiza narzędzi no/low-code i jak ich rozwój wpłynie na przyszłość WordPressa. W jej ramach Michał przedstawi różnego rodzaju nowoczesne narzędzia do tworzenia stron internetowych i porówna proces ich wytwarzania z klasycznym podejściem WordPressowym. Czy i w jakich przypadkach WordPress może rywalizować z narzędziami no/low-code? Jak bardzo zaawansowane strony można zbudować w oparciu o no/low-code? W czasie wystąpienia Michał podzieli się wnioskami i przykładami prosto z życia. 

Adam zaprezentuje case study Astro i WordPress jako headless CMS. Opowie m.in. jak wykorzystać potencjał i korzyści frameworka Astro, w jakich projektach może się sprawdzić oraz jak wdrożyć swój ulubiony framework JS (np. Vue.js). Przedstawi też najczęstsze błędy oraz pułapki, z którymi można się spotkać podczas kodowania.