🎉🎉🎉 AGENCJA DIGITAL ROKU 2024, WYRÓŻNIENIE “WYNIK NA MEDAL”🎉🎉🎉

Strona główna | Kompetencje | Reklamy w social media

Reklama w social media

Płatne media społecznościowe to gwarantowany sposób na wyróżnienie Twojej marki przez inteligentne, wysoko ukierunkowane i opłacalne kampanie!

#OFFER GOES HERE

Jak możemy Cię w tym wesprzeć?

  Zainteresowany? Napisz do nas i zacznijmy współpracę!
  Twoje imię
  Firmowy adres email
  Numer telefonu
  Numer telefonu

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości.


  Dlaczego warto wybrać reklamę w social media?

  Media społecznościowe, zwłaszcza kampanie reklamowe, nie zawsze są na szczycie priorytetów każdej firmy, ale gdy są używane poprawnie, mogą zapewnić natychmiastową widoczność i nowe potencjalne zlecenia.
  Płatne reklamy na mediach społecznościowych generują konwersje online, większy zwrot z inwestycji oraz zwiększają zaangażowanie z Twoją publicznością. W KERRIS ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich cele i opracować strategię płatnych mediów społecznościowych, która przyniesie efekty.

  Dobrze przeprowadzona kampania jest doskonałym sposobem na zbudowanie obecności w mediach społecznościowych, zwiększenie świadomości marki i szybkie zainteresowanie publiczności.

  Nasz zespół doświadczonych i oddanych ekspertów płatnych mediów społecznościowych śledzi kampanie, aby klienci mogli śledzić postępy. Dzięki ścisłemu monitorowaniu jesteśmy w stanie szybko reagować, jeśli wydatki reklamowe potrzebują wzmocnienia lub kampania, która działa słabo, musi zostać wstrzymana.


  #SCOPE GOES HERE

  Portale społecznościowe, na których pracujemy

  facebook ads

  FACEBOOK

  Największa platforma społecznościowa na świecie. Umożliwia komunikację z milionami użytkowników, a reklamy na Facebooku są doskonałym sposobem na dotarcie do szerokiej grupy docelowej.

  instagram ads

  INSTAGRAM

  Skupia się na wizualnym przekazie. Idealna dla marek, które chcą wykorzystać siłę obrazów i filmów w celu zbudowania swojego wizerunku.

  tiktok ads

  TIKTOK

  Najnowsza platforma społecznościowa, która przyciąga młodszych użytkowników z całego świata. Pozwala na szybkie zdobycie popularności dzięki krótkim filmom, zyskującym coraz większą popularność.

  twitter ads

  TWITTER

  latforma społecznościowa, która skupia się na krótkich wiadomościach. Użytkownicy mogą przesyłać krótkie wiadomości do swoich obserwujących, a reklamy na Twitterze są idealnym sposobem na dotarcie do osób zainteresowanych daną tematyką.

  linkedin ads

  LINKEDIN

  Platforma dla profesjonalistów, która umożliwia nawiązanie kontaktu z innymi ludźmi z branży. Reklamy na LinkedInie są doskonałym sposobem na dotarcie do specjalistów z różnych dziedzin.

  pinterest ads

  PINTEREST

  Skupia się na wizualnych inspiracjach. Użytkownicy mogą zapisywać swoje ulubione zdjęcia, a reklamy na Pinterest to doskonały sposób na zwrócenie uwagi na swoje produkty lub usługi za pomocą pięknych zdjęć.


  #CLIENTS GO HERE

  ONI JUŻ NAS WYBRALI

  JAN NIEZBĘDNY
  jan niezbędny social media
  MAX FACTOR
  max factor portfolio
  ELEKTROWNIA POWIŚLE
  Elektrownia Powisle - takie rzeczy
  ZT KRUSZWICA – Smażymy.com
  smazymy case study

  #CONTACT GOES HERE

  Zróbmy
  coś razem!

  Napisz, w jakim obszarze możemy Cię wesprzeć. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy propozycję wspólnych działań. Wyślij formularz już teraz, a otrzymasz od nas odpowiedź maksymalnie w ciągu 24 godzin. Przekonaj się, jakie mamy pomysły na poprawę Twoich wyników i rozwój Twojej marki.

  Wyślij brief!
  • 1 Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.
  • 2 Omówimy szczegóły współpracy.
  • 3 Działamy razem!
  Wyślij brief!