🎉🎉🎉 AGENCJA DIGITAL ROKU 2024, WYRÓŻNIENIE “WYNIK NA MEDAL”🎉🎉🎉

Remarketing/ RLSA

RLSA z angielskiego oznacza „listy remarketingowe dla reklam w wyszukiwarce”. Remarketing dzięki działaniom RLSA polega na ponownej komunikacji z klientem, który miał już z nami do czynienia. Remarketing ma szerokie zastosowanie – może przypomnieć klientom o nadchodzącym wydarzeniu, którym się interesowali lub zaoferować im oglądany wcześniej produkt ze zniżką. Najczęściej metoda ta jest wykorzystywana przez sklepy internetowe, aby zwiększyć konwersję i zamknąć sprzedaż.

#OFFER GOES HERE

Jak możemy Cię w tym wesprzeć?

  Zainteresowany? Napisz do nas i zacznijmy współpracę!
  Twoje imię
  Firmowy adres email
  Numer telefonu
  Numer telefonu

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości.


  Dlaczego warto wybrać remarketing/RLSA?

  To rozwiązanie, dzięki któremu możemy dotrzeć do Twoich stałych klientów z ofertą upsellingową lub zwiększyć konwersję wśród użytkowników, którzy interesowali się wcześniej Twoimi produktami czy usługami. Remarketing/RLSA jest szczególnie wartościowym narzędziem dla sklepów internetowych, które pracują na mocno konkurencyjnym rynku.  #CLIENTS GO HERE

  Oni już nas wybrali

  SWISS KRONO
  swiss krono kerris
  ROMET
  romet case study
  OBSESSIVE
  obsessive caes study seo
  JAN NIEZBĘDNY
  jan niezbędny social media


  #CONTACT GOES HERE

  Zróbmy
  coś razem!

  Napisz, w jakim obszarze możemy Cię wesprzeć. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy propozycję wspólnych działań. Wyślij formularz już teraz, a otrzymasz od nas odpowiedź maksymalnie w ciągu 24 godzin. Przekonaj się, jakie mamy pomysły na poprawę Twoich wyników i rozwój Twojej marki.

  Wyślij brief!
  • 1 Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.
  • 2 Omówimy szczegóły współpracy.
  • 3 Działamy razem!
  Wyślij brief!