🎉🎉🎉 AGENCJA DIGITAL ROKU 2024, WYRÓŻNIENIE “WYNIK NA MEDAL”🎉🎉🎉

Strona główna | Kompetencje | Opracowanie ścieżki klienta

Opracowanie ścieżki klienta

86% kupujących woli zapłacić więcej w sklepie, z którym mają lepsze doświadczenia, niż oszczędzić i mieć do czynienia z nienowoczesną stroną sklepu czy skomplikowanym procesem zakupowym. Dlatego tak ważne jest opracowanie ścieżki klienta. Pozwól, że wzmocnimy Twój biznes i dopracujemy doświadczenia użytkowników na każdym etapie ścieżki.

#OFFER GOES HERE

Jak możemy Cię w tym wesprzeć?

  Zainteresowany? Napisz do nas i zacznijmy współpracę!
  Twoje imię
  Firmowy adres email
  Numer telefonu
  Numer telefonu

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości.


  Dlaczego warto zdecydować się na opracowanie ścieżki klienta?

  Ścieżka klienta zaczyna się od pierwszej styczności użytkownika z Twoim biznesem i kończy na opiniach, które klient wystawia po zakupie. Nawet najmniejsze „momenty”, w których użytkownik ma kontakt z Twoją firmą (np. post w mediach społecznościowych lub mailing) zaczynają kształtować jego doświadczenia.

  Zbudowanie przemyślanego customer journey może przyczynić się do wymiernego wzrostu sprzedaży. Opracowanie ścieżki klienta z naszą pomocą pozwoli na stworzenie procesu zorientowanego na klienta. Dzięki temu więcej użytkowników łatwiej odnajdzie drogę do Twojego koszyka zakupowego i mniej osób go porzuci. Wybierz tę usługę, jeśli zależy Ci na dobrym zrozumieniu swoich klientów i spełnieniu ich potrzeb wszędzie tam, gdzie mają z Tobą kontakt.  #CLIENTS GO HERE

  Oni już nas wybrali

  SWISS KRONO
  swiss krono kerris
  ROMET
  romet case study
  OBSESSIVE
  obsessive caes study seo
  JAN NIEZBĘDNY
  jan niezbędny social media


  #CONTACT GOES HERE

  Zróbmy
  coś razem!

  Napisz, w jakim obszarze możemy Cię wesprzeć. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy propozycję wspólnych działań. Wyślij formularz już teraz, a otrzymasz od nas odpowiedź maksymalnie w ciągu 24 godzin. Przekonaj się, jakie mamy pomysły na poprawę Twoich wyników i rozwój Twojej marki.

  Wyślij brief!
  • 1 Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.
  • 2 Omówimy szczegóły współpracy.
  • 3 Działamy razem!
  Wyślij brief!