🎉🎉🎉 Wyróżnienie Agencja Digital Roku 2022 wg MMP!🎉🎉🎉

Strona główna | Kompetencje | Pozycjonowanie e-commerce

Pozycjonowanie serwisów
e-commerce

Prowadzisz sklep internetowy? W takim razie jesteś w gronie ponad 50 tysięcy polskich e-commerce’ów. Najlepsza możliwa kondycja SEO Twojej strony pomoże zapewnić utrzymanie się na powierzchni.

#OFFER GOES HERE

Jak możemy Cię w tym wesprzeć?

  Zainteresowany? Napisz do nas i zacznijmy współpracę!
  Twoje imię
  Firmowy adres email
  Numer telefonu
  Numer telefonu

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości.


  Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie?

  Każdego miesiąca w naszym kraju otwiera się średnio 350 nowych sklepów internetowych. Wykonamy pozycjonowanie Twojego serwisu e-commerce, aby wyróżnić Twój biznes i dotrzeć do klientów przed konkurencją. Zaczniemy od przygotowania kompleksowego audytu SEO, który uwzględni strukturę strony oraz analizę Twojego biznesu pod kątem kluczowych fraz. Zadbamy o treści na stronie, którą polubią i klienci, i wyszukiwarki. Pozyskamy również linki zewnętrzne, aby wzmocnić autorytet Twojego sklepu na tle innych.


  #SCOPE GOES HERE

  CO OTRZYMUJESZ W RAMACH WSPÓŁPRACY?

  reporting

  RAPORTOWANIE

  Nasi specjaliści zadbają o to, żebyś zawsze był na bieżąco z wynikami kampanii oraz działaniami, które wykonujemy. Oprócz bieżącego informowania o postępach, co miesiąc otrzymasz od nas opisowy raport.

  monitoring

  MONITORING

  W ramach obsługi monitorujemy szereg wskaźników związanych z widocznością i stanem witryny. Poinformujemy Cię o wszelkich problemach i zarekomendujemy zmiany do wdrożenia.

  expert

  DEDYKOWANY SPECJALISTA

  Nie bawimy się w forward management – na co dzień masz kontakt ze specjalistą, który zajmuje się pozycjonowaniem Twojej witryny. Dzięki temu informacje dostaniesz szybko i od doświadczonego specjalisty.


  #CLIENTS GO HERE

  Oni już nas wybrali

  SWISS KRONO
  swiss krono kerris
  ROMET
  romet case study
  OBSESSIVE
  obsessive caes study seo
  JAN NIEZBĘDNY
  jan niezbędny social media


  HEADLINE GOES HERE

  Zróbmy
  coś razem!

  Napisz, w jakim obszarze możemy Cię wesprzeć. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy propozycję wspólnych działań. Wyślij formularz już teraz, a otrzymasz od nas odpowiedź maksymalnie w ciągu 24 godzin. Przekonaj się, jakie mamy pomysły na poprawę Twoich wyników i rozwój Twojej marki.

  Wyślij brief!
  • 1 Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.
  • 2 Omówimy szczegóły współpracy.
  • 3 Działamy razem!
  Wyślij brief!