🎉🎉🎉 AGENCJA DIGITAL ROKU 2024, WYRÓŻNIENIE “WYNIK NA MEDAL”🎉🎉🎉

Strona główna | Kompetencje | Pozycjonowanie stron firmowych

Pozycjonowanie stron firmowych (korporacyjnych)

Widoczność firmy wysoko w wynikach wyszukiwania może decydować o jej być albo nie być, dlatego tak ważne jest prawidłowe pozycjonowanie stron firmowych i korporacyjnych. Sprawdź, jak wyjść naprzeciw swoim klientom.  

#OFFER GOES HERE

Jak możemy Cię w tym wesprzeć?

  Zainteresowany? Napisz do nas i zacznijmy współpracę!
  Twoje imię
  Firmowy adres email
  Numer telefonu
  Numer telefonu

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości.


  Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie?

  Pozycjonowanie stron firmowych i korporacyjnych to szczególny przypadek, gdzie stosuje się niestandardowe rozwiązania. Wykonamy szczegółowy audyt SEO strony, aby wykryć niedociągnięcia, które poprawimy. Zaproponujemy optymalizację contentu Twojej strony i zadbamy o to, aby znalazły się w nim najważniejsze pojęcia w Twojej branży. Wszystko po to, aby użytkownicy mogli łatwo znaleźć stronę oraz interesujące ich informacje na niej, a algorytmy wyszukiwarki wyżej pozycjonowały Twoją www dzięki zawartym w niej frazom.

  Ale to nie koniec! Wykonujemy także przemyślany link building – w oparciu o artykuły sponsorowane, które zwiększają wiarygodność Twojej firmy i pomagają budować autorytet domeny w sieci.


  #SCOPE GOES HERE

  CO OTRZYMUJESZ W RAMACH WSPÓŁPRACY?

  reporting

  RAPORTOWANIE

  Nasi specjaliści zadbają o to, żebyś zawsze był na bieżąco z wynikami kampanii oraz działaniami, które wykonujemy. Oprócz bieżącego informowania o postępach, co miesiąc otrzymasz od nas opisowy raport.

  monitoring

  MONITORING

  W ramach obsługi monitorujemy szereg wskaźników związanych z widocznością i stanem witryny. Poinformujemy Cię o wszelkich problemach i zarekomendujemy zmiany do wdrożenia.

  expert

  DEDYKOWANY SPECJALISTA

  Nie bawimy się w forward management – na co dzień masz kontakt ze specjalistą, który zajmuje się pozycjonowaniem Twojej witryny. Dzięki temu informacje dostaniesz szybko i od doświadczonego specjalisty.


  #CLIENTS GO HERE

  Oni już nas wybrali

  SWISS KRONO
  swiss krono kerris
  ROMET
  romet case study
  OBSESSIVE
  obsessive caes study seo
  JAN NIEZBĘDNY
  jan niezbędny social media


  HEADLINE GOES HERE

  Zróbmy
  coś razem!

  Napisz, w jakim obszarze możemy Cię wesprzeć. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy propozycję wspólnych działań. Wyślij formularz już teraz, a otrzymasz od nas odpowiedź maksymalnie w ciągu 24 godzin. Przekonaj się, jakie mamy pomysły na poprawę Twoich wyników i rozwój Twojej marki.

  Wyślij brief!
  • 1 Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.
  • 2 Omówimy szczegóły współpracy.
  • 3 Działamy razem!
  Wyślij brief!