🎉🎉🎉 Wyróżnienie Agencja Digital Roku wg MMP!🎉🎉🎉

Strona główna | Kompetencje | Pozycjonowanie blogów i portali

Pozycjonowanie blogów i portali

Artykuły na Twojej stronie są dla ludzi czy botów? Wiadomo, że dla ludzi! Ale co, jeśli nikt ich nie czyta?…  W pozycjonowaniu blogów i portali najważniejsze jest znalezienie równowagi pomiędzy tworzeniem wartościowych treści dla użytkowników a stosowaniem zasad SEO. W tym możemy Ci pomóc!

#OFFER GOES HERE

Jak możemy Cię w tym wesprzeć?

  Zainteresowany? Napisz do nas i zacznijmy współpracę!
  Twoje imię
  Firmowy adres email
  Numer telefonu
  Numer telefonu

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości.


  Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie blogów i portali?

  Zaczynamy od audytu i optymalizacji wszystkich elementów stałych Twojej strony. Następnie, wykonując pozycjonowanie blogów czy portali, analizujemy istniejące treści i przygotowujemy wskazówki, jak pisać w zgodzie z dobrymi praktykami SEO. Kiedy pracujesz z nami, jesteśmy w stałym kontakcie. Służymy wsparciem i doradztwem w kwestiach, takich jak strategia contentowa czy wskazywanie najlepszych fraz kluczowych.


  #SCOPE GOES HERE

  CO OTRZYMUJESZ W RAMACH WSPÓŁPRACY?

  reporting

  RAPORTOWANIE

  Nasi specjaliści zadbają o to, żebyś zawsze był na bieżąco z wynikami kampanii oraz działaniami, które wykonujemy. Oprócz bieżącego informowania o postępach, co miesiąc otrzymasz od nas opisowy raport.

  monitoring

  MONITORING

  W ramach obsługi monitorujemy szereg wskaźników związanych z widocznością i stanem witryny. Poinformujemy Cię o wszelkich problemach i zarekomendujemy zmiany do wdrożenia.

  expert

  DEDYKOWANY SPECJALISTA

  Nie bawimy się w forward management – na co dzień masz kontakt ze specjalistą, który zajmuje się pozycjonowaniem Twojej witryny. Dzięki temu informacje dostaniesz szybko i od doświadczonego specjalisty.


  #CLIENTS GO HERE

  Oni już nas wybrali

  SWISS KRONO
  swiss krono kerris
  ROMET
  romet case study
  OBSESSIVE
  obsessive caes study seo
  JAN NIEZBĘDNY
  jan niezbędny social media


  HEADLINE GOES HERE

  Zróbmy
  coś razem!

  Napisz, w jakim obszarze możemy Cię wesprzeć. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy propozycję wspólnych działań. Wyślij formularz już teraz, a otrzymasz od nas odpowiedź maksymalnie w ciągu 24 godzin. Przekonaj się, jakie mamy pomysły na poprawę Twoich wyników i rozwój Twojej marki.

  Wyślij brief!
  • 1 Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.
  • 2 Omówimy szczegóły współpracy.
  • 3 Działamy razem!
  Wyślij brief!