🎉🎉🎉 Wyróżnienie Agencja Digital Roku 2022 wg MMP!🎉🎉🎉

Strona główna | Kompetencje | Kampanie Digital 360

Kampanie
digital 360

Jeśli odbiorcy powinni usłyszeć o Twoim projekcie nawet na końcu internetu, kampania digital 360 to rozwiązanie dla Ciebie. Jej możliwości są ogromne i pozwalają odpowiedzieć na wszelkie Twoje potrzeby – od zbudowania świadomości marki, przez pozyskanie leadów, po generowanie sprzedaży w sklepie internetowym.

#OFFER GOES HERE

Jak możemy Cię w tym wesprzeć?

  Zainteresowany? Napisz do nas i zacznijmy współpracę!
  Twoje imię
  Firmowy adres email
  Numer telefonu
  Numer telefonu

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości.


  Dlaczego warto wybrać kampanię digital 360?

  Nasze kampanie digital 360 budujemy, korzystając ze wszystkich kanałów komunikacji dostępnych online. Na początku współpracy porozmawiamy o Twoich celach, zgłębimy specyfikę produktu, poznamy grupę docelową i dopasujemy media mix do powyższych czynników.


  #SCOPE GOES HERE

  Znamy wiele sposobów, aby skutecznie dotrzeć do Twoich odbiorców:

  programmatic

  PROGRAMMATIC

  Marketing z wykorzystaniem platform DSP. Kreacje reklamowe w formatach banerów, wideo lub audio wyświetlamy w większości popularnych serwisów. A tam, gdzie nie dociera programmatic, reklamy kupujemy bezpośrednio.

  sem

  REKLAMY W WYSZUKIWARKACH

  To tzw. Search Engine Advertising. Tutaj wykorzystujemy reklamy tekstowe oraz remarketing w sieci wyszukiwania (Remarketing Lists For Search Ads). I pracujemy nie tylko z Google’em, ale także z Bingiem i Yahoo.

  lead generation

  REKLAMY LEAD GENERATION

  Reklamy z wykorzystaniem błyskawicznych formularzy kontaktowych z poziomu platform reklamowych pozwalają na sprawne pozyskanie leadów.

  social media

  REKLAMY W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

  Rozmawiamy z użytkownikami i opowiadamy im o produktach, korzystając z całego wachlarza formatów (obrazy, karuzele, rolki, relacje…). Żadna platforma społecznościowa nie jest nam obca.

  pla

  REKLAMY PRODUKTOWE

  Czyli Product Listed Ads. Tutaj pozycjonujemy się na liście (feedzie) produktowym (m.in. Google Shopping). Wspieramy się także remarketingiem dynamicznym (czyli pokazujemy użytkownikom dokładnie te produkty, które wyświetlali).

  niestandardowe

  INNE FORMATY REKLAMOWE

  Możemy zaproponować Ci kampanię Google Ads lub e-mailową, marketing afiliacyjny czy marketing automation. Wszystko zależy od Twoich potrzeb!


  #CLIENTS GO HERE

  Oni już nas wybrali

  SWISS KRONO
  swiss krono kerris
  ROMET
  romet case study
  OBSESSIVE
  obsessive caes study seo
  JAN NIEZBĘDNY
  jan niezbędny social media


  HEADLINE GOES HERE

  Zróbmy
  coś razem!

  Napisz, w jakim obszarze możemy Cię wesprzeć. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy propozycję wspólnych działań. Wyślij formularz już teraz, a otrzymasz od nas odpowiedź maksymalnie w ciągu 24 godzin. Przekonaj się, jakie mamy pomysły na poprawę Twoich wyników i rozwój Twojej marki.

  Wyślij brief!
  • 1 Otrzymasz odpowied w ciągu 24 godzin.
  • 2 Omówimy szczegóły współpracy.
  • 3 Działamy razem!
  Wyślij brief!