🎉🎉🎉 AGENCJA DIGITAL ROKU 2024, WYRÓŻNIENIE “WYNIK NA MEDAL”🎉🎉🎉

Strona główna | Kompetencje | Pozycjonowanie stron ofertowych

Pozycjonowanie stron ofertowych (SEO lead-generation)

Wierzymy, że Twój produkt jest świetny i sprzeda się sam. Ale co, jeśli techniczne i contentowe aspekty Twojej strony sprawiają, że wyświetla się użytkownikom na setnej stronie wyszukiwarki? Pozycjonowanie stron ofertowych, czyli tzw. SEO lead-generation to często niezbędne wsparcie dla dobrego produktu. Liczysz na leady? Pozwól, że zadbamy o maksymalną widoczność Twojej www dla potencjalnych klientów. 

#OFFER GOES HERE

Jak możemy Cię w tym wesprzeć?

  Zainteresowany? Napisz do nas i zacznijmy współpracę!
  Twoje imię
  Firmowy adres email
  Numer telefonu
  Numer telefonu

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości.


  Dlaczego warto wybrać pozycjonowanie?

  Współpracę zaczynamy u podstaw – wykonujemy audyt pod kątem SEO oraz UX. Sprawdzamy luki i braki, które wpływają na niską widoczność strony i niewielką ilość leadów. Następnie – do dzieła! Optymalizujemy Twoje treści pod kątem wyselekcjonowanych wcześniej, najlepszych fraz kluczowych. To one pomogą klientom odnaleźć Twoją ofertę. Do tego dołożymy jeszcze skuteczny link building, czyli sprawdzoną metodę zwiększania ruchu na stronie. Skuteczne pozycjonowanie stron ofertowych wymaga doświadczenia, którym chętnie się z Tobą podzielimy!


  #SCOPE GOES HERE

  CO OTRZYMUJESZ W RAMACH WSPÓŁPRACY?

  reporting

  RAPORTOWANIE

  Nasi specjaliści zadbają o to, żebyś zawsze był na bieżąco z wynikami kampanii oraz działaniami, które wykonujemy. Oprócz bieżącego informowania o postępach, co miesiąc otrzymasz od nas opisowy raport.

  monitoring

  MONITORING

  W ramach obsługi monitorujemy szereg wskaźników związanych z widocznością i stanem witryny. Poinformujemy Cię o wszelkich problemach i zarekomendujemy zmiany do wdrożenia.

  expert

  DEDYKOWANY SPECJALISTA

  Nie bawimy się w forward management – na co dzień masz kontakt ze specjalistą, który zajmuje się pozycjonowaniem Twojej witryny. Dzięki temu informacje dostaniesz szybko i od doświadczonego specjalisty.


  #CLIENTS GO HERE

  Oni już nas wybrali

  SWISS KRONO
  swiss krono kerris
  ROMET
  romet case study
  OBSESSIVE
  obsessive caes study seo
  JAN NIEZBĘDNY
  jan niezbędny social media


  HEADLINE GOES HERE

  Zróbmy
  coś razem!

  Napisz, w jakim obszarze możemy Cię wesprzeć. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy propozycję wspólnych działań. Wyślij formularz już teraz, a otrzymasz od nas odpowiedź maksymalnie w ciągu 24 godzin. Przekonaj się, jakie mamy pomysły na poprawę Twoich wyników i rozwój Twojej marki.

  Wyślij brief!
  • 1 Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.
  • 2 Omówimy szczegóły współpracy.
  • 3 Działamy razem!
  Wyślij brief!