🎉🎉🎉 AGENCJA DIGITAL ROKU 2024, WYRÓŻNIENIE “WYNIK NA MEDAL”🎉🎉🎉

KERRIS group
opinie

Wielkość marki to nie tylko liczby i statystyki, ale również emocje i skojarzenia, jakie budzą wśród ludzi – przede wszystkim Pracowników i Klientów. Na dobre imię Kerris Group pracujemy wspólnie od lat, budując relacje i tworząc niepowtarzalne projekty, które przechodzą do historii.

Wszystko, czego nasi Klienci oraz obecni i przyszli Pracownicy chcieliby się o nas dowiedzieć, można znaleźć w opiniach.

#REVIEWS GOES HERE

Kerris Group – opinie naszych Klientów


CO O TYM ŚWIADCZY?

TARGET
NOWOCZESNOŚĆ
WIARYGODNOŚĆ

#REVIEWS GOES HERE

KERRIS Group – opinie Pracowników

team kerris
Polecają nas Polecają nas Polecają nas

KERRIS odpowiada za powstanie i rozwój portalu, który otworzył nam drogę do pozyskiwania leadów B2B, w efekcie przyczyniając się do zwiększenia sprzedaży naszych produktów.

Katarzyna Noga

MARKETING MANAGER B2B, ZT KRUSZWICA SA

Dzięki działaniom agencji udało nam się osiągnąć ponad dwukrotnie wyższe wyniki w internecie od przewidzianych celów reklamowych. Ten sukces zaowocował długofalową współpracą z KERRIS.

Lidia Grabiec

DYREKTOR MARKETINGU, ARKUS & ROMET GROUP SP. Z O.O.

Do współpracy przy naszym projekcie potrzebowaliśmy rzetelnego partnera – takiego, który potrafiłby nie tylko zrozumieć, ale także w pełni wczuć się w specyfikę naszych inwestycji. Agencji KERRIS to się udało.

Jakub Sosiński

SALES & MARKETING MANAGER, METROPOLITAN PARTNERS

Długofalowa współpraca z KERRIS przekłada się na generowanie jakościowych leadów dla naszego działu sprzedaży. Gdybyśmy mieli znowu poszukiwać partnera z zakresu marketingu, to nasz pierwszy telefon byłby właśnie do KERRIS.

Noemi Tańska

SENIOR MANAGER, POLAND & CEE, MANAGEMENT ACCOUNTING ASSOCIATION | AICPA | CIMA

Średnia ocena MMP 2022
5,27/6
  • 5,0 / 6,0 – Widać bezpośredni związek pomiędzy działaniami agencji i naszą wysokością sprzedaży

  • 5,6 / 6,0 – Agencja potrafi przygotować działania ATL

  • 5,8 / 6,0 – Informuje jasno i szczegółowo, w jaki sposób wydawany jest nasz budżet;

  • 5,5 / 6,0 – Wywiązuje się z obietnic składanych w przetargach

Kerris – opinie nie tylko z Internetu

Informacji o firmach, produktach i usługach najłatwiej szuka się dzisiaj w Internecie. Nie inaczej jest w przypadku Kerris – opinie o naszej marce to przede wszystkim informacje umieszczane w Sieci, w tym właśnie na naszej stronie www. Wiemy jednak, jak duże znaczenie dla współpracy może mieć indywidualne spojrzenie. Dlatego na życzenie naszych Klientów i przyszłych Pracowników możemy udostępnić listy referencyjne, których posiadamy naprawdę wiele.