🎉🎉🎉 Wyróżnienie Agencja Digital Roku 2022 wg MMP!🎉🎉🎉

Strona główna | Ignacy Bochiński jurorem Stevie Awards

Ignacy Bochiński jurorem Stevie Awards

| Zespół KERRIS

Ignacy Bochiński jurorem Stevie Awards Ignacy Bochiński, partner w KERRIS Group, został jurorem Stevie Awards w prestiżowym programie The International Business Awards w aż 4 kategoriach.

Bochiński zajmie się oceną case studies z kategorii: Marketing Awards, New Product Awards, Websites/Mobile Sites/Apps oraz Public Relations. Ma przed sobą ponad 190 zgłoszeń z całego świata m.in. z Hong Kongu, Europy i Stanów Zjednoczonych.

Komisja jurorska doceniła wiedzę i ekspertyzę Bochińskiego z zakresu ocenianych kategorii oraz zrozumienie międzynarodowych rynków, a także wcześniejsze uczestnictwo w takich wydarzeniach jak: Tech Week New York, Tech Crunch San Francisco, Web Summit. Bochiński był wcześniej jurorem i mentorem w Polskiej edycji międzynarodowego konkursu L’oreal Brandstorm. Z KERRIS Group związany jest od początków istnienia agencji.

Nagrody biznesowe Stevie Awards powstały w 2002 roku, by uhonorować osiągnięcia organizacji i profesjonalistów biznesowych na całym świecie. Jurorami Stevie Award jest co roku 200 menedżerowów, przedsiębiorców, innowatorów i edukatorów biznesu. Istnieje osiem programów Stevie Awards, z których każdy ma swój własny cel, listę kategorii i harmonogram. Nagrody The International Business Awards są otwarte dla organizacji na całym świecie z kategoriami obejmującymi osiągnięcia ze wszystkich aspektów życia zawodowego.