🎉🎉🎉 Wyróżnienie Agencja Digital Roku wg MMP!🎉🎉🎉

Strona główna | KERRIS Group z międzynarodową kampanią reklamową dla SWISS KRONO

KERRIS Group z międzynarodową kampanią reklamową dla SWISS KRONO

| Zespół KERRIS

KERRIS Group przygotował strategię komunikacji i kreację spotu reklamowego paneli podłogowych Aqua Zero SWISS KRONO. Agencja odpowiada również za zaplanowanie i zakup mediów.

Nowa kampania SWISS KRONO „Niech się dzieje co chce!” ma na celu zwiększenie świadomości paneli podłogowych Aqua Zero oraz nowej linii produktowej INFINITY AQUA ZERO o większej długości, w oparciu o główne cechy produktu: woodporność do 24h, klasę ścieralności AC6, a także przystosowanie do montażu na ogrzewaniu podłogowym – wodnym i elektrycznym

– Przez ostatni, pandemiczny rok większość naszego życia toczyła się w domach i mieszkaniach, a zabawa najczęściej odbywała się na podłodze. Wychodząc od tego insightu powstało „Niech się dzieje co chce!”. W spocie oraz materiałach reklamowych pokazujemy finał szalonej zabawy, który w przypadku braku wodoodpornych paneli mógłby być odebrany negatywnie, jednak dzięki panelom z linii Aqua Zero od SWISS KRONO przynosi na myśl jedynie pozytywne odczucia – tłumaczy Ignacy Bochiński, partner w KERRIS Group. – Wyzwaniem dla naszego działu kreacji było stworzenie łatwej i efektywnej kosztowo adaptacji materiałów na rynki zagraniczne. Udało się to osiągnąć dzięki historii, która nie wymagała wykorzystania wizerunku aktorów – dodaje Bochiński.

KERRIS Group odpowiada za zaplanowanie i realizację kampanii reklamowej, wraz z zakupem mediów, obejmującej cały mediamix: m.in. spoty reklamowe w Player.pl (30sek), Programmatic i Facebook Ads.

Kampania wystartowała pod koniec kwietnia, a na kolejnych rynkach planowany start odbędzie się po przetłumaczeniu spotu. Spot reklamowy został wyprodukowany we współpracy z domem produkcyjnym Film Fiction.