🎉🎉🎉 Wyróżnienie Agencja Digital Roku wg MMP!🎉🎉🎉

Strona główna | Pudliszki z nową komunikacją do branży foodservice

Pudliszki z nową komunikacją do branży foodservice

| Zespół KERRIS

Marka Pudliszki startuje z nową komunikacją skierowaną do szefów kuchni i właścicieli punktów gastronomicznych. Punktem wyjścia do jej stworzenia było badanie opinii przeprowadzone wśród 500 szefów kuchni.

Koncentrat pomidorowy to flagowy produkt marki, znany, używany i doceniany w całej Polsce zarówno w kuchniach domowych, jak i restauracjach. Nawet niewielka skaza na skórce pomidora może zepsuć smak koncentratu, dlatego do produktów marki Pudliszki trafiają tylko świeże i dojrzałe pomidory, z których usunięte zostają skórki oraz pestki i nadmiar pomidorowego soku. Koncentrat pomidorowy Pudliszki utrzymuje skład i smak na wysokim poziomie od początku istnienia marki, oferując naturalny produkt od ponad 100 lat.

Wyniki badania przeprowadzonego dla marki Pudliszki potwierdziły jakość oferowanego koncentratu pomidorowego – poleca go aż 88% szefów kuchni. W rozmowach ankietowani szefowie kuchni podkreślali wyjątkowy smak produktu.

– Można śmiało powiedzieć, że koncentrat pomidorowy Pudliszki to flagowy produkt marki, który utrzymuje wysoką jakość, podbija naturalnie pomidorowy smak przygotowywanych potraw oraz odznacza się wydajnością. Produkt w składzie posiada jedynie dojrzałe w słońcu pomidory, z których po odparowaniu powstaje gęsty i intensywnie czerwony koncentrat. Co ważne dla szefów kuchni, pomidory przed przygotowaniem koncentratu są bardzo dokładnie oczyszczane ze skórek oraz pestek, dzięki czemu produkt nie pozostawia posmaku goryczki. Nasza marka stawia na wygodę, oferując profesjonalistom opakowania szyte na miarę – puszki 2,5 oraz 4,1 kg, a także słoik 950 g, który po użyciu można zamknąć – mówi Paweł Biskupski, szef kuchni Kraft Heinz Foodservice.

Bardzo dobre wyniki badania wśród profesjonalistów stały się inspiracją do stworzenia nowej komunikacji. Wprowadzenie nowego key visuala to początek działań zaplanowanych przez Pudliszki. Marka, bazując na wynikach przeprowadzonych badań, zaplanowała aktywacje dla branży gastronomicznej.

Nowa komunikacja została stworzona z agencją KERRIS Group, która odpowiadała za wypracowanie strategii, stworzenie key visuali oraz zaproponowanie działań wspierających (badanie rynku foodservice i opracowanie raportu na jego bazie, akcje wspierające restauratorów).