🎉🎉🎉 Wyróżnienie Agencja Digital Roku wg MMP!🎉🎉🎉

Huawei Ads

Czy masz pewność, że Twój brand widziany był już we wszystkich kanałach reklamowych? Od 2021 roku w Polsce istnieje możliwość promowania produktów i usług w ramach Huawei Ads. To platforma typu programmatic, zintegrowana z 36 tysiącami aplikacji na świecie oraz 15 tysiącami aplikacji partnerskich w naszym kraju. Ponadto Twój produkt mogą zobaczyć użytkownicy Huawei w usługach w swoim telefonie: Huawei Video, Huawei Assistant, AppGallery, Petal Search. Przetestujmy nowy kanał dotarcia dla Twojego biznesu!

#OFFER GOES HERE

Jak możemy Cię w tym wesprzeć?

  Zainteresowany? Napisz do nas i zacznijmy współpracę!
  Twoje imię
  Firmowy adres email
  Numer telefonu
  Numer telefonu

  Dziękujemy za wysłanie wiadomości.


  Dlaczego warto wybrać Huawei Ads?

  Platforma Huawei Ads to część europejskiego systemu reklamowego, zatwierdzonego przez IAB Europe (stowarzyszenie digital marketingu i reklam cyfrowych). Jako stosunkowo nowy kanał komunikacji, zapewnia ciekawą alternatywę promocji, o relatywnie niskiej konkurencyjności. Pozwala dotrzeć do użytkowników bez dostępu do usług Google. Dzięki jej możliwościom możesz mówić do swoich klientów wielokanałowo i zwiększać wyniki sprzedażowe swojej firmy.  #CLIENTS GO HERE

  Oni już nas wybrali

  SWISS KRONO
  swiss krono kerris
  ROMET
  romet case study
  OBSESSIVE
  obsessive caes study seo
  JAN NIEZBĘDNY
  jan niezbędny social media


  #CONTACT GOES HERE

  Zróbmy
  coś razem!

  Napisz, w jakim obszarze możemy Cię wesprzeć. Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy propozycję wspólnych działań. Wyślij formularz już teraz, a otrzymasz od nas odpowiedź maksymalnie w ciągu 24 godzin. Przekonaj się, jakie mamy pomysły na poprawę Twoich wyników i rozwój Twojej marki.

  Wyślij brief!
  • 1 Otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.
  • 2 Omówimy szczegóły współpracy.
  • 3 Działamy razem!
  Wyślij brief!